Стажування в Данії

Багато студентів і молодь мріють побувати в інших країнах, але не тільки як турист, а в якості стажера для освоєння нових передових технологій. Для зацікавлених і комунікабельних молодих людей, які зацікавлені у розвитку сільського господарства у себе на батьківщині існує спеціальна програма стажування-це практика в сільському господарстві, яку можна пройти в Данії. Дана програма розрахована на активних студентів сільськогосподарських спеціальностей, які вирішили пов’язати своє життя з сільським господарством і добре заробляти на цьому. Паралельно можна багато чого дізнатися про культуру, традиції, стилі життя цієї країни, отримати цінний досвід ведення господарства. Студенти в Данії направляються як стажери, а не в якості робочої сили. Мета програми -отримання знань і придбання практичних навичок грамотного і ефективного ведення господарства.

Студентам не обов’язково мати високі навички у сільському господарстві, досить мати основні базові знання і бажання, все інше студенту навчать на місці. Стажист може сам вибрати три напрямки, які йому найбільш цікаві, адже в основному всі багатогалузеві господарства Данії. Напрями можуть бути наступного напрямки: свинарство, рільництво, тваринництво, овочівництво, молочну та інші. Стажування для студентiв аграрних закладiв на фермах Данії може тривати від півроку до року, в залежності від необхідності господарства, яке приймає студента. Місце і час стажування підбирається індивідуально, враховуючи ваші інтереси та дані. Передбачуване місце для стажування може розташовуватися в будь-якій галузі Данії. Після вибору вами місця, воно не може змінюватися, т. к. фермер, який надав роботу розраховує, що він буде мати протягом певного часу сумлінного помічника. Тому необхідно все ретельно обдумати і зважити свої бажання і можливості.

Під час практики студент не тільки отримує досвід, але і заробляють. Робочий тиждень передбачає 37 годин, в місяць виходить трохи більше 160, з урахуванням вихідних і святкових днів. Зарплата для стажиста передбачена в районі восьми тисяч датських крон, з цих грошей вже не вичитуються гроші за проживання та харчування. При понаднормову працю оплата проводиться за передбаченою тарифної сітці або за надання додаткових вихідних днів, як розрахуватися з вами вибирає роботодавець. Заробітна плата стажиста залежить від його досвіду і знань. Найчастіше вихідні надаються один раз на два тижні, для стажиста передбачено законний відпустку, терміном 2,5 дні за кожний місяць, який він відпрацював. Житло, в якому доведеться жити стажисту, являє собою окрему кімнату зі всіма зручностями, побутовою технікою та окремою кухнею, де можна приготувати їжу.

Вік кандидата має бути від 18 до 29 років, він повинен знати англійську мову на побутовому рівні і вище. Стажисту необхідно бути студентом навчального закладу з аграрним профілем, мати не прострочений закордонний паспорт. Наявність рекомендацій з попередніх робіт за кордоном в с/г сфері вітаються. Практика на передових фермерських господарствах не тільки допомагає закріпити свої знання на практиці, заробити непогані гроші, але і підвищити впевненість у своїх вміннях.

/>

Читайте так же:

Комментарии запрещены.

Контакты
г. Винница, ул. Пирогова 5

тел: (043) 822-34-76
тел: (043) 822-59-13
факс: (043) 82241-96Просмотреть увеличенную карту