Вона носила квіти у волоссі….

   «Вона носила квіти в волоссі. І ними грався він і ще вітер…» Пригадуєте рядочки з пісні гурту «Бумбокс»? Ніжність, молодість, весна, трішки лірики і краплиночка кохання, замріяний погляд з-під корони з маків та волошок. Українським дівчатам завжди пасував український віночок своїми руками: влітку віночки із польових квітів, навесні – із гілочок пахучого бузку, восени – з багряними краплинками ягідок калини.
Образ квітчастих прикрас для волосся, шалено популярний сьогодні у Європі, відомий світу не лише завдяки українським традиціям. Значною мірою популяризувала його зухвала та екстравагантна мексиканська художниця Фріда Кало. У своїй легендарній фотосесії для журналу Vogue вона вплела у волосся букет з блідо-рожевих троянд, а вже у наш час цей образ настільки сподобався модним фотографам та зіркам кіно, що не раз копіювався на сторінках глянцевих журналів та в артхаусних стрічках.
Проте і українські зірки не пасуть задніх. Не так давно світ побачив оригінальний фотопроект під назвою «Щирі». У ньому взяли участь найвідоміші представниці вітчизняного шоу-бізу, зокрема – Маша Єфросиніна, Ольга Фреймут, Onuka та Каша Сальцова. Кожній із них створили неповторний ретро-образ зі старовинного національного вбрання та неймовірної краси головних уборів. Такого різноманіття оригінальних вінків із квітів, пшениці, пір’їн та вишиття годі і шукати. Результатом проекту стала колекція із 13 світлин, випущених у вигляді настінного календаря. Кошти, одержані від продажу, були спрямовані на благодійні цілі.
Створили неповторний образ за допомогою вінка із квітів можна і самотужки. Нині неймовірно популярні портретні сімейні, парні або й одноосібні фотосесії. Достатньо підібрати цікаве етно-вбрання, продумати свій майбутній образ та знайти затишне місце для фотозйомки. А от самобутній український віночок і своїми руками зробити можна. Практичне відео з покроковим майстер-класом можна знайти на творчому порталі «Золоті руки». А ідеї для натхнення буквально витають у повітрі: погортайте сторінки модних журналів, перегляньте роботи українських дизайнерів, зрештою, просто погляньте у вікно – весна от-от вступить у свої права, наповнюючи вулиці запашним цвітом, а наші душі та серця – ніжністю та любов’ю.

/>

Читайте так же:

Комментарии запрещены.

Контакты
г. Винница, ул. Пирогова 5

тел: (043) 822-34-76
тел: (043) 822-59-13
факс: (043) 82241-96Просмотреть увеличенную карту